Szkolenie dla PES: Design thinking

Kategoria: Aktualności, Aktualności OWES Dodane: 24.08.2017

O szkoleniu
Design Thinking jest metodą coraz częściej używaną przez organizacje poszukujące innowacji. Korzystają z niej duże korporacje, jak IBM, czy General Eletctric, ale też małe firmy, startupy oraz organizacje pozarządowe. Metoda ta pozwala tworzyć przedsięwzięcia i produkty, które koncentrują się na odbiorcy i jego potrzebach.
W trakcie tego warsztatu dowiesz się, czym jest Design Thinking oraz w jaki sposób można wykorzystywać tę metodologię w rozwoju własnej organizacji i jej oferty. Poznasz i podczas szkolenia przetestujesz konkretne narzędzia tej metody, dowiesz się także, jakie są mocne strony design thinking i dlaczego warto działać według tej metody projektując rozwiązania adresowane do różnych grup odbiorców.

Zapisy
Na szkolenie obowiązują zapisy. W tym celu należy:

1. Przesłać do nas poniższe zgłoszenie.
2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy zgodnie z poniższymi informacjami:
a) dla organizacji objętych wsparciem MOWES (korzystających już z doradztwa lub szkoleń) uproszczony formularz dostępny jest tutaj.
b) dla organizacji, które nie rekrutowały się dotychczas do projektu MOWES pełny formularz dostępny jest tutaj.
3. Przesłać skan uzupełnionych i podpisanych dokumentów na adres mowes@fundacjagap.pl w terminie do 11.09.2017

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy musi zostać podpisany przez osoby uprawnione do reprezentowania organizacji zgodnie z danymi widniejącymi w KRS.

Po spełnieniu powyższych formalności otrzymacie Państwo informację na temat zakwalifikowania się do udziału w szkoleniu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy (mowes@fundacjagap.pl), telefoniczny: 12 423 76 05 lub osobisty w siedzibie Fundacji GAP. W razie problemów służymy pomocą przy wypełnieniu dokumentacji.

Udostępnij stronę